Pivovar Zbozi

Archivace piva

**MISTR SLÁDEK**

Konečně přináší na český trh tři druhy "DOMÁCÍCH MIKROPIVOVARŮ" a doplňků k přípravě piva. Sada v provedení "EKONOMY", obsahuje vše potřebné k tomu,aby si mohli fandové domácího pivovarnictví za pomoci jednoduché technologie připravit velmi kvalitní pivo. Pokud využijete z nabídky dalších mikropivovarů - sadu "EXKLUSIVE", či " TOP", výsledným efektem vám bude produkt profesionální kvality. Prostřednictvím anglického výrobce-společnosti MUNTONS - vám nabízíme možnost výběru z pěti skupin koncentrátů. Jednotlivé třídy jsou kvalitativně odstupňovány.

Fa MUNTONS se svým sortimentem řadí mezi největší a nejuznávanější výrobce pivních produktů na světě. Unikátní,celá staletí dodržovaná technologie, vám prostřednictvím našeho sdružení nabízí jedinečnou příležitost ochutnat klasické svrchně kvašené pivo a to ze země, kde historicky vzniklo! Překvapíme naše konzumenty nabídkou mnoha dalších, v česku dodnes ještě neznámých, ale vynikajících druhů piva, které uspokojí i ty nejnáročnější milovníky našeho národního nápoje. Ve zkratce-máte výběr z dvaceti druhů piva!!

JAKO UNIKÁTNÍ NOVINKU vám nabízíme možnost archivace ležáků, uvařené z řad GOLD a PREMIUM GOLD. Čili, jako první a jediní, vám předkládáme naprosto nové a určitě zajímavé získání excelentní kvality - ARCHIVACI - : **VYTVOŘTE SI VLASTNÍ PIVOTÉKU**. S našimi domácími mikropivovary ** MISTR SLÁDEK** není nic jednoduššího. Dlouholeté zkušenosti výrobce s výrobou koncentrátů, vám dovolují připravit si pivo skutečně v domácích podmínkách, bez vytváření speciálního klimatu, prostředí, či shánění nedostupných ingrediencí. Postup výroby nebudeme zde zveřejňovat, všechny tři druhy MIKROPIVOVARŮ obsahují instruktážní DVD a brožuru s podrobným postupem technologie přípravy,které absolvujete během cca. deseti minut. Kvasný proces trvá zhruba týden. Druhotná fermentace je ukončena kolem čtrnáctého dne a ta už probíhá v láhvích, či sudech. Od této doby, při pokojové teplotě, pivo zraje a zušlechťuje se v ležák. Budete velice mile překvapeni říznou chutí i specifickou konzistencí, přejemným, charakteristickým buketem svrchně kvašeného piva s bohatou pěnou, kde jsou vám kromě gurmánského zážitku přinášeny řady biologicky aktivních látek, vitamíny B, D,esenciální aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny, glykoproteiny a polyfenoly, jímž jsou přisuzované blahodárné účinky, zpomalující stárnutí a mnoho dalších, zdraví prospěšných látek.

Ke konzumaci se vám tedy nabízí živé, nepasterizované pivo, bez jakýchkoliv chemických a konzervačních přísad.Sami si určíte stupeň , procento alkoholu a můžete si vybrat z nepřeberného množství koncentrátů,rozdělených do několika skupin.Rovněž můžete zvednout výslednou kvalitu použitím námi doporučených speciálních přísad a produktů,které naleznete v rubrice "DOPLŇKY".Jedná se o nabídku z řady Maltóza MISTR SLÁDEK PRÉMIOVÝ a ZNALEC . A k procesu druhotného dokvašování doporučujeme použít na místo náhražkového cukru - naše tablety FERMENTAČNÍ DROPS .Chalupáři mohou využít křišťálovou vodu ze svých studní. Na grilovací párty,u táboráku,oslavě,nebo -i při svátečním obědě či rautu - to budete právě VY,kdo ohromí chutným,řízným,ale hlavně - vlastnoručně připraveným pivem. A třeba z archívu !!

**MISTR SLÁDEK PŘEJE**

NA ZDRAVÍ.

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Copyright www.homebreving.cz 2013 - 2021